Udana zabawa karnawałowa pn. "Disco z MCAZ-em"

      Dnia 08 lutego 2015r. uczestnicy dwóch grup MCAZ Łowinek zorganizowali zabawę karnwałową pn. „Disco z MCAZ-em” dla dzieci i młodzieży z miejscowości Łowinek oraz okolic. W zabawie wzięło udział ponad 100 osób - dzieci oraz młodzież wraz z rodzicami. Impreza odbyła się Wiejskim Domu Kultury w Łowinku. Przy organizacji całego przedsięwzięcia  z pomocą przyszedł  sołtys Łowinka Pan Arkadiusz Łyczywek, który nie tylko udostępnił potrzebny sprzęt oraz zaplecze ale również w imieniu sołectwa przekazał żywność, napoje oraz słodkie upominki.

       Uczestnicy MCAZ zadbali o najdrobniejsze szczegóły. Każde dziecko oraz młodzież mogło uczestniczyć w ciekawych konkursach oraz zabawach wraz z nagrodami oraz słodkimi upominkami. Plan całej imprezy był bardzo napięty. W trakcie trwania zabawy można było spróbować smakołyków przygotowanych przez uczestniczki - domową pizzę, zaplanowano pokaz mody dla najmłodszych, malowanie twarzy oraz  studio fotograficzne. Wielką niespodzianką oraz atrakcją całej imprezy okazali się goście specjalni a byli nimi: Klaun Bobek z Koronowa oraz Pan żużlowiec z Bydgoszczy. Wszyscy uczestnicy i ci najmłodsi i trochę starsi zostali porwani przez sympatycznego Klauna do wspólnego tańca oraz zabawy. Na koniec każdy mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie na prawdziwym motocyklu żużlowym.

       Niektórzy uczestnicy MCAZ mieli po raz pierwszy okazję sprawdzić  się w roli organizatora. Każda osoba włożyła całe swoje zaangażowanie w realizację poszczególnych zadań. Uczestnicy pokazali również swoje ukryte talenty tak jak w przypadku Pani Adrianny i Pani Marty, które prowadziły studio fotograficzne, Pani Sandry, która z malowała buzie najmłodszych dzieci oraz prawdziwy profesjonalizm Pana Andrzeja w zakresie prowadzenia całej zabawy karnawałaowej.Dzięki czemu imprezę można uznać za bardzo udaną!!!!!!!!!!

       Lokalna Grupa MCAZ z Łowinka wraz z opiekunem grupy Panią Katarzyną Porożyńską po raz kolejny składają serdeczne podziekowania Sołtysowi za okazane wsparcie i pomoc w organizacji całego przedsięwzięcia jakim była inicjatywa lokalna w ramach działań projektowych.

Serdeczne podziekowania dla wszystkich uczestników MCAZ Łowinek!

Powodzenia na nowej ścieżce zawodowej!!!

Metryka strony
Data publikacji : 02.03.2015
Data modyfikacji : 02.03.2015 Rejestr zmian
Osoba publikująca: Katarzyna Porożyńska
Autor : Katarzyna Porożyńska
Liczba wejść: 1448
Kapitał ludzki
Unia Europejska
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Człowiek - najlepsza inwestycja