Pierwsza udana incjatywa lokalna za Nami!

       Dnia 14 września 2014r. uczestnicy MCAZ Łowinek zorganizowali oraz przeprowadzili festyn pn. „Z MCAZ-em na sportowo” dla dzieci i młodzieży z miejscowości Łowinek oraz okolic. W festynie wzięło udział około czterdzieścioro dzieci oraz młodzież wraz z rodzicami. Impreza obyła się na świeżym powietrzu przy Wiejskim Domu Kultury w Łowinku. Przy organizacji całego przedsięwzięcia  z pomocą przyszedł  sołtys Łowinka Pan Arkadiusz Łyczywek, który nie tylko udostępnił potrzebny sprzęt oraz zaplecze ale również w imieniu sołectwa przekazał żywność, napoje oraz słodkie upominki.

       Uczestnicy MCAZ zadbali o najdrobniejsze szczegóły. Każde dziecko oraz młodzież mogło uczestniczyć w ciekawych konkursach oraz zabawach wraz z nagrodami oraz słodkimi upominkami. Plan całej imprezy był bardzo napięty. W trakcie trwania zabawy można było spróbować smakołyków przygotowanych przez uczestniczki projektu oraz zjeść kiełbaskę z grilla. Wielką niespodzianką oraz atrakcją całej imprezy okazali się goście specjalni a byli nimi: Klaun Bobek z Koronowa oraz Pan żużlowiec z Bydgoszczy. Wszyscy uczestnicy i ci najmłodsi i trochę starsi zostali porwani przez sympatycznego Klauna do wspólnego tańca oraz zabawy. Na koniec każdy mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie na prawdziwym motocyklu żużlowym.

       Niektórzy uczestnicy MCAZ mieli po raz pierwszy okazję sprawdzić  się w roli organizatora. Każda osoba włożyła całe swoje zaangażowanie w realizację poszczególnych zadań. Uczestnicy pokazali również swoje ukryte talenty tak jak w przypadku Pana Andrzeja, który zadbał o oprawę muzyczną oraz prowadzenie konferansjerki.Dzięki czemu imprezę można uznać za bardzo udaną.

       Lokalna Grupa z Łowinka wraz z opiekunem bardzo serdecznie dziękuje Panu Sołtysowi, Panu Dariuszowi Fryckowskiemu z Cukierni z Łowina, który ufundował słodki poczęstunek oraz Zarządowi Banku Spółdzielczego z Pruszcza Pomorskiego.

Do zobaczenia na następnej imprezie w przyszłym roku!

Metryka strony
Data publikacji : 23.09.2014
Data modyfikacji : 23.09.2014 Rejestr zmian
Osoba publikująca: Katarzyna Porożyńska
Autor : Katarzyna Porożyńska
Liczba wejść: 1198
Kapitał ludzki
Unia Europejska
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Człowiek - najlepsza inwestycja